موسسه کارسنج که خدمات خود را از تابستان سال 1388 آغاز نمود ، به لطف خداوند در مدت کوتاهی توانست با ارائه خدمات تخصصی توجه بسیاری از مدارس برتر کشور را جلب نموده و آنان را در جمع همراهان خود قرار دهد.
آنچه در ادامه ملاحظه می نمایید نظرات پرلطف برخی از این عزیزان است:
 

تصویر بزرگتر
مرحوم مهندس حجاریان
مدیر سابق دبیرستان انرژی اتمی و موسس مجموعه مدارس سلام

با تشکر از همت گردانندگان کارسنج موارد زیر به نظرم می‌رسد:
1- استفاده از کارسنج به خبرگی مشاورین پایه‌های مدارس وابستگی کامل دارد و ابزار قوی جهت سرعت بخشی به نظام یادگیری دانش‌آموزان محسوب می‌شود.
2- شفاف سازی و ارتباط صادقانه‌ی دانش‌آموزان با مدارس لازمه‌ی دیگری از جدی گرفتن استفاده از کارسنج می‌باشد و اصولاٌ نیاز به یادگیری و شوق آموختن زیر ساخت اصلی است که قبل از هر ابزاری حتی کلاس معلم باید در مدارس ترویج شود.
 
آقای شیرزاد
مدیر سابق دبیرستان پسرانه مفید(شعبه ونک)

دانش‌آموزان در مسیر پیشرفت تحصیلی خود، نیازمند به بهره‌گیری از مشاوره‌های مناسب و راهبردی می‌باشند. مشاوران تحصیلی و دبیران راهنما به منظور ارائه مشورت‌های مفید و کاربردی به دانش‌آموزان، نیازمند به دانستن اطلاعاتی صحیح و به موقع از فرآیند‌های یاددهی ـ یادگیری و نحوه فعالیت دانش‌آموزان در خانه و مدرسه می‌باشند. به نظر من، سیستم کارسنج در ارائه مشاوره‌های تحصیلی و تربیتی به موقع و کارآ به دانش‌آموزان می‌تواند برای مشاوران، تسهیل کننده و یاری دهنده باشد اگر چه کیفیت مشاوره‌های تحصیلی و تربیتی منوط به دانش، مهارت و انگیزه مشاوران و دبیران راهنما می‌باشد.
شیرزاد

تصویر بزرگتر
 

تصویر بزرگتر
آقای جوادزاده
مدیر دبیرستان علامه آبشناسان(متوسطه دوره اول)

باسمه تعالی
ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران سیستم وزین کارسنج
اغلب طراحان نرم‌افزارهای مشابه، مهندسین کامپیوتر‌هایی هستند که تجربه آموزشی کمتری دارند. به همین دلیل نرم‌افزارهای تولیدی آن‌ها فاقد نگاه فراگیر آموزشی و اجرایی در مدارس می‌باشد. اما با توجه به سوابق درخشان آموزشی عزیزان کارسنج و نگاه فنی و تخصصی به بحث مشاوره در مدارس، سیستم تولیدی آن‌ها از برجستگی‌های ظریف و منحصر به فرد برخوردار می‌باشد.

مدیر مدرسه راهنمایی علامه طباطبایی واحد میرداماد
مصطفی جوادزاده
 
آقای امانی
مدیر دبیرستان سلام دیباجی و مسئول کمیته IT مدارس سلام

خدایا می دانم نگاه مهربان تو همه جا حامی من است
بدین وسیله به استحضار همکاران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت که صحنه مدارس و خدمت رسانی به دانش آموزان عزیز ایران اسلامی را بعنوان عرصه مجاهدت علمی انتخاب کرده اند می رساند که سیستم کارسنج بعنوان یک همیار آموزشی و مشاوره ای در اختیار مدارس و عوامل آموزشی و اجرائی قرار گرفته است و از ظرفیت بسیار مطلوب در حوزه کارکرد آموزشی ، مشاوره ای و تعاملی با اولیاء دانش آموزان برخوردار بوده است و ضمن اینکه از توان امنیتی سیستمی قوی نیز بهره برده است و با آرامش خاطر رضایت بخشی همکاران مدرسه را در ارائه خدمات سیستمی به دانش آموزان و اطلاع رسانی به اولیاء محترم مساعدت می نماید چراکه از تجربه ارزشمند عوامل فعال کننده سیستم در مدارس پیشرو نیز برخوردار است.
با آرزوی توفیق برای دوستان ارزشمند کارسنج.
مدیر دبیرستان سلام
امانی

تصویر بزرگتر
 

تصویر بزرگتر
آقای قاضی نظام
مدیر دبیرستان پسرانه خاتم

سیستم مشاوره کارسنج که به واقع مبتنی بر شناخت نیازهای واقعی مدارس امروز و با تکیه بر تحلیل علمی اطلاعات بنا شده است به خوبی توانسته در طول مدت همکاری ، رضایت مسوولین ، مشاوران و اولیاء این مجموعه را تا حد زیادی تامین نماید و از آنجا که سیستم بطور دائم در حال توسعه و ارائه خدمات به روزتر است یقینا در صورت استفاده صحیح می تواند ابزار مناسبی جهت رشد و ارتقاء سطح عمومی مجموعه های آموزشی گردد.
قاضی نظام
مدیر دبیرستان خاتم
 
 
جهت دریافت اطلاعات کاملتر درباره خدمات کارسنج به وبلاگ رسمی موسسه مراجعه فرمایید

وبلاگ رسمی کارسنج